• Ново
ACdream Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо, се Покрие Случај со CDC Вакцинација Картичка, Кожа Патнички Документи, Организатор Заштитник, со RFID Блокирање, за Жени и Мажи/
zoom_in

ACdream Пасош и Вакцина за Држачот на Комбо, се Покрие Случај со CDC Вакцинација Картичка, Кожа Патнички Документи, Организатор Заштитник,

DEN 1353.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова патување паричникот пасош носител е завршена со вашата омилена боја.56 MHz или повисоко RFID сигнали и заштита на вредни информации зачувани на вашиот пасош и кредитни картички од неовластен скенира.Пасош паричникот има простор за пасош, бизнис картички, кредитни картички, интернат поминува, и CDC вакцинација картичка.Ние го правиме на контрола на квалитетот на ригорозно како ние им даде на тест на секој производ, Така што тоа може да донесе подобар производ искуство.Со CDC вакцина за држачот ќе добиете мир на умот знаејќи дека вашите документи се заштитени од оштетување во случај тие да падне или нешто spills на нив додека патуваат. ✔ Уживајте во нашата убава висок квалитет на пасош вакцинација карта носителот сега!.Нашите RFID пасош корица има единствен материјал конструиран специјално за да го блокира RFID сигнали и заштита на вредни информации зачувани на вашиот пасош и кредитни картички од неовластен скенира.Пасош заштитник има сите на вашите важни документи заедно и не е толку лесен за користење, особено ако сте во брзање!Пасош книга носителот има простор за пасош, бизнис картички, кредитни картички, интернат поминува, и CDC вакцинација картичка.Вакцината пасош носител е направен со прецизност и грижа, така што ќе одговара на вашите важни документи совршено.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ И ЗГОДНА ДИЗАЈН.Лесен И ТЕНОК : Нашиот пасош носителот и вакцина за држачот е совршена големина за да се патува со.СЕ ОРГАНИЗИРААТ И ДА ГИ ЗАШТИТИ ВАШИТЕ ДОКУМЕНТИ.Ова пасош држачот ви овозможува да изберете боја која одговара на тоа како вие се чувствувате. ✔Она што Може да се Добијат : 1 X Пасош Носителот 1 X Мини Симпатична Пенкало.Ние направивме еден тенок и лесен дизајн патна исправа организатор дека ќе биде лесно да ги носите кога патувате.ДРЖЕТЕ НАЈВАЖНИТЕ ДОКУМЕНТИ : Овој пасош маска е одличен начин да се задржи сите на вашите важни документи заедно, па никогаш не ќе мора да се грижите за заборавање ништо повторно.

Избор на купувачот..