• Ново
Сирена Sash Круна Pendant Ѓердан Хривнија Сет од 4, Девојки Sirena Роденден Декорација Материјали Под Морето Девојки Тиара се Облекуваат Sirenita Партија Услуги
zoom_in

Сирена Sash Круна Pendant Ѓердан Хривнија Сет од 4, Девојки Sirena Роденден Декорација Материјали Под Морето Девојки Тиара се Облекуваат

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Она што ќе добиете за】1pcs сјајот сирена роденден sash, 1pcs пурпурна гем круна тиара, 1pcs сирена опашка pendant ѓердан, 1pcs пурпурна мушка нараквица.Тоа е супер симпатична сирена роденденски подарок за малите девојчиња!. 【Производ Големина】роденден sash мерки 3.7" широк и 30" долго крај до крај.Виолетова сјајот букви и удобен за носење.Висина на тиара се 2.5 инчи.Должина на ѓердан е 9.5" и дијаметарот на бразлетна е 1.9".Совршен за повеќето деца. 【Мека Сирена Sash】изработен од сатен лента, сјаат се спакувани во букви и нема да се шири на вашата облека или околина!Круната треба да се состави и да се прилепува на своето место.Тоа е мазна површина и нема да му наштети на детето главата.На ѓердан и нараквица се направени од еластична линии, што не е лесно за деца да се носат. 【Совршен прилог на Fiesta Де Sirena】Совршен за да остават впечаток на вашето дете роденденска забава.Сирена декорација за полнење ќе се облекуваат вашето дете како малата сирена и направи партија, повеќе незаборавни. 【По продажба на Услуги】не пропуштајте тоа и да го додадете во количката сега.Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Избор на купувачот..