• Ново
Dockers машка Кожа Патник Паричник
zoom_in

Dockers машка Кожа Патник Паричник

DEN 614.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 70% Полиуретан, 30% Кожа.Увезени.Кожа обвивка.не затворање.Рака Мие.Наредени со rfid блокирање слој да нудат комплетна заштита против сите кражба.Капацитет на складирање : 15 картичка слотови, 5 џебови, 1 id прозорец.Вклучува подарок кутија/камериер послужавник.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овој тенок Dockers паричник е изграден во RFID блокирање на технологија за заштита на вашите лични предмети од кражба на идентитет.

Избор на купувачот..