• Ново
Dockers машка Кожа Патник Паричник
zoom_in

Dockers машка Кожа Патник Паричник

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 75% Полиуретан, 25% Кожа.Увезени.Кожа обвивка.не затворање.Рака Мие.Складирање : 6 картичка слотови, 2 џебови, 2 id windows.Заштита : rfid блокирање на технологија која ќе ги штити од безжични кражби.Екстра капацитет : големи billfold џеб овозможувајќи за екстра капацитет да ги чува сите ваши потреби.Карактеристики : Dockers украс на логото детали на предната страна на паричникот додавање на елегантни и кул дизајн на силуета.Подарок : вклучува бесплатен подарок кутија со купувањето.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овој тенок Dockers паричник е изграден во RFID блокирање на технологија за заштита на вашите лични предмети од кражба на идентитет.

Избор на купувачот..