• Ново
Misaky Спортски Leggings Мажите Влага Апсорпција И Брзо сушење Работи Долго Хулахопки Спортски Панталони
zoom_in

Misaky Спортски Leggings Мажите Влага Апсорпција И Брзо сушење Работи Долго Хулахопки Спортски Панталони

DEN 209.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.Машина За Миење. 75% Најлон, 25% Spandex.Не триење атлетик ткаенина со одлична еластичност и цврстина.Наменета за сите сезони(Трчање, обука, бејзбол, кошарка, фудбал, Американски фудбал, салата, тежина обука, циклус, јога, rashguard, Bodybuilding, Клеча, Голф, скијање, сноубординг, сите временски спорт).Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина, УВ БЛОКИРАЊЕ 98.8%, Мрежа измислица нуди вентилација и breathability.Влага Сетилните/Брзо време Сува/двонасочна Циркулацијата на Воздух, се Излади во текот на Летото и задржување на топлина во зима, Брз и Сува Транспортен Систем - Фитили Пот оддалеченост од телото, имајќи поладна и посува.Облека Грижа Препорачува рака мие, нормално-сува чиста или машина за миење, не кајгана.Големина : MПоловината : 64-74cm/25.20-29.13"Хип : 88cm/34.65"Должина на : 90cm/35.43" Големина : LПоловината : 68-78cm/26.77-30.71"Хип : 92cm/36.22"Должина на : 93cm/36.61" Големина : XLПоловината : 72-82cm/28.35-32.28"Хип : 96cm/37.80"Должина на : 96cm/37.80" Големина : XXLПоловината : 76-86cm/29.92-33.86"Хип : 100cm/39.37"Должина на : 97cm/38.19" Големина : XXXLПоловината : 80-90cm/31.50-35.43"Хип : 104cm/40.94"Должина на : 99cm/38.98' информација за Производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : Мажите Повод : Спортски Материјал : Полиестер Шаблон Тип : Печатени Стил : Случајни Должина : Долги Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР Мажите Панталони.

Избор на купувачот..