• Ново
Снегулка Grosgrain Панделки - 7/8 5 Метри Светлечки Прав Grosgrain Лента за Завиткување за Коса, Лак Додатоци DIY, Ткаенина Лента (Црвена, Снегулка Стил)
zoom_in

Снегулка Grosgrain Панделки - 7/8 5 Метри Светлечки Прав Grosgrain Лента за Завиткување за Коса, Лак Додатоци DIY, Ткаенина Лента

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал:Полиестер;Најдобар Квалитет на Ткаенина - Ние извори најдобар висок квалитет на лента ткаенина за сите ваши вештини и занаети проекти.Пакување : 5 Yards во OPP Вреќа.Поволни боја - Моден desgined, и една страна се печатат.Мастило за печатење плус светлечки прав може да даде исклучи светлина во текот на ноќта, и тоа може да се направи ни се види јасно во текот на ноќта, зголемување на безбедноста и интерес.ПРИМЕНЛИВИ ПРИЛИКИ На grosgrain лента поставена совршена за домашни партии, шише украси, scrapbooks, печење занаети, рачно изработени занаетчиски, подарок завиткување,шиење, корсет алкохол, цветни аранжмани и специјални прилики.Ако имате било какви прашања, ве молиме, напишете пошта до мене, ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа.Сите панделки се дизајниран од страна на нас.Мулти-се користи : Можете да уживате во вашата фантазија тука.Овие се Одлични за коса лакови, hairbow клипови, scrapbooking.Идеален за шиење и занает проекти, картон, хартија занаети, декорирање на подарок кошеви, accenting домашен текстил.Широко се користи како hairbows, шиење, изработката , лакови за коса, висат украсување, свадба декорација, подарок пакување, и многу DIY проекти.

Избор на купувачот..