• Ново
X-DREE M4x18mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 15pcs(M4x18mm Acero ал Carbono един Cabeza Moleteada един Rosca Completa Tornillo Tornillo Tornillo 15 unids
zoom_in

X-DREE M4x18mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 15pcs(M4x18mm Acero ал Carbono един Cabeza

DEN 549.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Knurled Палецот Завртки; Пакет Содржина : 15pcs x Knurled Палецот Завртка.Главната Боја : Сребро Сина; Материјал : Јаглероден Челик.Тежина : 94g; Конец Големина : M4 x 18mm / 0.16" x 0.71" (D*L).Вкупна Должина : 26mm / 1.02"; Конец Теренот : 0.7 мм(Longitud вкупно : 26 mm / 1.02' ', пасо де rosca : 0.7 мм.Обложување : Цинк Позлатен; Главата Големина : 8 x 12mm / 0.31" x 0.47" (L*D)(Recubrimiento : Zincado; Tamaño де ла cabeza : 8 x 12 mm / 0.31' 'x 0.47' '(L * D).M4x18mm Јаглерод Челични Рамни Knurled Главата Целосно Навој Палецот Завртка Гром 15pcs Round палецот завртка со рамна knurled главата стил.Knurled глава обезбедува дополнителна потпора за прирачник за затегнување.Обично се наоѓаат на палецот завртки, а knurled површината на главата дава подобар грчевито држејќи се површина, што го прави полесно да се стегне или олабави сврзувачки елементи рачно.Палец завртки се дизајнирани да бидат построги и се олабави со рака.Алатки не е потребно за затегнување или loosening Knurled Палецот Завртки се инсталирани со вашите прсти и се користи за да се одржи светлина ги опфаќа во место и други украсни производи.Опис на Spanish M4x18mm Acero ал Carbono един Cabeza Moleteada един Rosca Completa Tornillo Tornillo Tornillo 15 unids Nombre del producto : Tornillo moleteado став pulgar; Contenido del paquete : 15pcs x Tornillo moleteado став pulgar Color директорот : Azul plata; Материјал : Acero ал carbono Peso : 94 g; Tamaño rosca de : M4 x 18 mm / 0.16' 'x 0.71' '(D * L) Longitud вкупно : 26 mm / 1.02' ', пасо де rosca : 0.7 mm Recubrimiento : Zincado; Tamaño де ла cabeza : 8 x 12 mm / 0.31' 'x 0.47' '(L * D).

Избор на купувачот..