• Ново
X-DREE M2x6mm 4mm OD Месинг Вградени Knurled Вметнете Палецот Ореви 100pcs(M2x6mm 4mm OD Latón Embutido Moleteado Insertar Tuercas де Pulgar 100 unids
zoom_in

X-DREE M2x6mm 4mm OD Месинг Вградени Knurled Вметнете Палецот Ореви 100pcs(M2x6mm 4mm OD Latón Embutido Moleteado Insertar Tuercas

DEN 228.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тема Големина : M2/0.08"(D); Име На Производ : Knurled Орев.Материјал : Месинг; Тежина : 24g.Пакет Содржина : 100(+/-2%)компјутери x Knurled Орев; Главна Боја : Месинг на Ѕвонење.Теренот : 0.4 mm(Презентација : 0.4 mm.Вкупна Големина : 4 x 6mm/0.16" x 0.24"(OD*H)(Tamaño вкупно : 4 х 6 mm / 0.16' 'x 0.24' '(OD * H).M2x6mm 4mm OD Месинг Вградени Knurled Вметнете Палецот Ореви 100pcs These Knurled Тема Вметнете Орев може да се користат за инјектирање калапи за цврсто одредување.Може да биде инсталиран со ултразвучно испитување или топлина во нишка заострените дупка, или моделирани во текот на горивото.Нема потреба да се counterbore или countersink шеф дупка од вметнете го упатството за пилот.Материјал на овој дел е месинг и тоа може да се спротивстави на топлина.Опис на Spanish M2x6mm 4mm OD Latón Embutido Moleteado Insertar Tuercas де Pulgar 100 unids Tamaño де ла rosca : M2 / 0.08' '(D); Nombre del producto : Tuerca moleteada Material : Latón; Peso : 24g Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) компјутери x Tuerca moleteada; Боја на директорот : Tono де latón Pitch : 0.4 mm Tamaño вкупно : 4 х 6 mm / 0.16' 'x 0.24' '(OD * H).

Избор на купувачот..