• Ново
AVAUMA Бебе Момчиња Девојчиња Pajama Поставите Деца Деца Сит се вклопуваат Основните Памук Sleepwear pjs за Дневно
zoom_in

AVAUMA Бебе Момчиња Девојчиња Pajama Поставите Деца Деца Сит се вклопуваат Основните Памук Sleepwear pjs за Дневно

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

95% Памук, 5% Spandex.Направени во Кореја.УДОБНО ПРЕМИУМ ПАМУЧНИ ПИЖАМИ - Ние само Го започна Новото Бебе Пижами.Супер Премиум Памук Pjs поставени се добро направени со висок квалитет памук.Сигурно ќе купи повторно.Ова го прави идеален за секојдневниот живот.AVAUMA Пижами стана популарен облека за долна облека и рекреација облека.ТОЛКУ МЕКА ТКАЕНИНА - Крајната мекост против кожата.Доволно за да помогне да се заштитат детето е деликатна кожа.Супер меки и дише исклучително добро.Исклучително луксузен ткаенина, тоа е кул да допир, абсорбента.ИДЕАЛНО ЕДНОСТАВНИ - Нашиот дизајнер изберат најдобрите трендовски бои на рефлексија.Цврста и лесна Бои.Стилски дизајн е Идеален за појавување за сите без разлика дали и сезони (Пролет, Лето, Есен, Зима) Децата може да се чувствуваат свежо сите дена.SIZE - За детето безбедност, памук спиење поставува треба да одговара удобно.Pls се добие една или две големина поголема.УНИКАТЕН PERFACT ПОДАРОК – Најдобар избор за млади, деца, нови родители & баби и дедовци, бебето тушеви или за било изговор како Роденден, Дете е Ден, ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Годишнина или Божиќ.

Избор на купувачот..