• Ново
caralin Силикони Мушка Pacifier Клип Синџир за Бебе Teething Soother Џвакање Играчка Атарот Клипови Pacifier Синџир
zoom_in

caralin Силикони Мушка Pacifier Клип Синџир за Бебе Teething Soother Џвакање Играчка Атарот Клипови Pacifier Синџир

DEN 237.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❀ Лесно да се чисти,безбедноста и бебето удобност. ❀ Бебе pacifier синџир, soother синџир , анти-изгубени шетач синџир, атарот на носителот, pacifier носители синџир, брадавица рака за бебето.teether играчка синџир поводник, аташе sucette soother синџир, хранење на бебето. ❀ Soother Брадавица Рака само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!. ❀ ❀ Нашиот дизајн на производот е уникатната, не се само убави, но, исто така, практични. ❀ ❀ ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Најдобар квалитет.Нашиот Бренд е посветен да го обезбеди високо стандардни производи,имаме доверба во нашите производи и да се обезбеди по продажба поддршка,ако имате производи квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен за чистење,безбедноста и бебето удобност.Бебе pacifier синџир, soother синџир , анти-изгубени шетач синџир, атарот на носителот, pacifier носители синџир, брадавица рака за бебето.teether играчка синџир поводник, аташе sucette soother синџир, бебе хранење Soother Брадавица Рака само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Спецификација : Материјал : Силикон Боја : Видете слики Size : Должина : Appr 23cm/9.06 во Количина : 1 Парче Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Парче× Pacifier Синџир.

Material:
Silicone
Color:
See the pictures
Size:
Length
Quantity:
1 Piece
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Please make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Piece× Pacifier Chain :

Избор на купувачот..