• Ново
Роуз е Засладен Лимонов Сок, 1 L шишиња (Пакување од 12)
zoom_in

Роуз е Засладен Лимонов Сок, 1 L шишиња (Пакување од 12)

DEN 767.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Направени со вистински лимонов сок.Доверени од страна на бармени за повеќе од еден век.Додава премиум вкус коктели и безалкохолни пијалаци.Совршен состојка за удар на вар.Обидете се сите наши миксери : Вар, Sweet & Кисело, Grenadine и Едноставен Сируп.Големина : 33.81 Fl Мл (Пакување од 12).

Избор на купувачот..