• Ново
Земјата Лажица Курва Цреша Сок (70+ Цреши По 8 мл, 14 Pack), Една Состојка Пијалок (Курва Цреши), Анти-инфламаторни, го Зголемуваат Имунитетот, Подобрување на Спиење, Здрав?
zoom_in

Земјата Лажица Курва Цреша Сок (70+ Цреши По 8 мл, 14 Pack), Една Состојка Пијалок (Курва Цреши), Анти-инфламаторни, го Зголемуваат

DEN 1392.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ЕДНА СОСТОЈКА.Изработени целосно од Montmorency, горчлив вкус на цреши.Нашата единствена цедењето процес ни овозможува да се спакуваат исхрана на над 70 цреши во оваа deliciously курва сок.БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ.Нашите Курва Montmorency Сок од Цреша не содржи додадени шеќери, засладувачи, бои, вкусови, или конзерванси.Богати СО АНТИОКСИДАНСИ - Земја Лажица сок од цреша пакети во антиоксиданс сила на 70+ цреши во секое шише.На антиоксиданси во цреша сок зголемете ја вашата имунолошкиот систем и помагаат во обновување на мускулите.АНТИ-ВОСПАЛИТЕЛНИ.На Phytonutrients и антиоксиданси кои се наоѓаат во нашата сок помош на вашите мускули како што се опорави од вежбање.Тоа не е важно каков тип на тренинг ќе се ангажирани во, горчлив вкус на цреши може да им помогне на вашите мускули закрепне побрзо, помагајќи да ви даде голема предност!.МЕЛАТОНИН БОГАТ - Montmorency курва цреши се богати со природни мелатонин.Мелатонин помага во регулирање на спиењето и може да го зголеми квалитетот на вашиот сон.

Избор на купувачот..