• Ново
SHUUY Бамбус Дрво се Опфатени Фах, Grid, Ужина, Сушени Плодови Кутија, Шест мрежа керамика Складирање Кутија, апарати за Домаќинство Дрвени Овошје Плоча Бонбони
zoom_in

SHUUY Бамбус Дрво се Опфатени Фах, Grid, Ужина, Сушени Плодови Кутија, Шест мрежа керамика Складирање Кутија, апарати за Домаќинство

DEN 4857.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа dinnerware направени од високо квалитетна керамика дека е долготраен и не ќе биде било која хемиска реакција со храна, да се осигура вашата здрава исхрана.Со бамбус маска, влага-доказ, не мирис.Ова шест ребра лента е погодно за вас да се одржи шест различни сушено овошје или видови на закуски По чинии се земени, од бамбус послужавник може да се користи сам да се одржи teacup и чај тава.Тоа дизајниран разумни, голем големина за да се задржи доволно само на шалтер без да се води до многу простор.Совршен за доделување путер, мирудии, десерти, салата toppings,и помали несакани јадења.Овие керамички служат одмори плата се седи на вашиот countertop изгледа многу стилски, уредни и modernish.Додава еден допир на чисти елегантен стил на вашиот модерен дом.Опис на производот : Обезбедување на Квалитет : Изработени од високо квалитетен материјал, nontoxic, без мирис, еко-пријателски, здрав и издржливи во употреба.Внимателен Дизајн : Внимателен партиција дизајн ви помага одделни вашиот овошје или сушено овошје лесно, но тие може да послужат за вашите гости заедно.Совршен Прилог на Кујна : сет од бамбус и керамички партиција фах одговараат за вашата различни потреби, без да се прави хаос во вашата сакана кујна!Уникатен Подарок : Домот боја ќе одговара совршено со вашата суво овошје и закуски, ја покаже својата благодарност и ги импресионираат било пријатели и семејство со овој голем дар!Машина за миење садови Безбедно : Брзо миење овие condiment организатор во машина за миење садови.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека Кога се става во фурна, микробранова печка и машина за миење на садови, ве молиме да ги тргнеме на бамбус капак и дрвен послужавник.Спецификации : Име На Производ : 6 Партиција Керамички Сад Рек Set Condition : 100% Сосема New Material : Керамички + Bamboo Color : Бела.

Избор на купувачот..