• Ново
ДПИ Патка машка Јакна Cheyenne
zoom_in

ДПИ Патка машка Јакна Cheyenne

DEN 1561.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. 12 мл. 100% памук каменолом изми Болдер крпа платно.Направен од тешки 12 мл.памук каменолом изми Болдер Крпа Платно, мека и еластична, долго се носат и удобно.Големина за удобно се вклопуваат.Машина перат, линија сува, хлор.Произведено во Кина.

Избор на купувачот..