• Ново
FitGenius Премиум Салата Отпор Бендови Се Справува Со Силни Најлон Webbing (Пар)
zoom_in

FitGenius Премиум Салата Отпор Бендови Се Справува Со Силни Најлон Webbing (Пар)

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Една големина одговара на сите.Широк дизајн за подобра удобност.Топ квалитетни материјали направени од секој аспект на овие справува со врвен квалитет.Овие најдобрите рачки функција ABS пластика, е густо ткаени најлон webbing и тешки крои.Меки рачки направи поудобно да се вежба.Задоволство загарантирани!.

Избор на купувачот..