• Ново
RTGFS 11PCS се Повлече-Јаже Нога-Педалата Нога-Exerciser Отпор-Бенд Обука Еластична Бендови Мултифункционален
zoom_in

RTGFS 11PCS се Повлече-Јаже Нога-Педалата Нога-Exerciser Отпор-Бенд Обука Еластична Бендови Мултифункционален

DEN 1893.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♠ Имаат ист масти Режач : Отпор Бендови се исклучително ефикасни во согоруваат маснотиите и за зголемување на мускулната сила, и исто така ви помогне да ја зголеми координацијата, зголемување на издржливост, флексибилност, опсег на движења, вежби различни мускулни групи, како што се рамо, рака, нога, задник, плен, и др.Совршен за сите без разлика дали почетници или експерт, момчиња или девојчиња, мажи, жени или деца. ♠ Имаат ист отпор Фитнес Бендови Материјали : отпорот бендови сет изработени од природен латекс која е еко-пријателски, трајни и високо еластична, која има одлична отпорност на триење, висока еластичност, висока цврстина, висока еластичност, нетоксичен, безбеден и издржливи.Висок квалитет на пена справи и тока, добро се лизга отпор, мекост и цврст стисок. ♠ Имаат ист тренингот Band Versatility : Barbells ви обезбеди со тежок товар, и трчање може да се користи само singly, но отпор бендови се разноврсна, 5 бендови може да се користи сам или наредени во било која комбинација на интензитет од 10 кг до 150 кг.Секој бенд е 48 инчи во должина и означени со нејзиниот еквивалент на телесната тежина.Со attachable меки рачки, глуждот ремени, вратата сидро, можете да изберете различни обука метод за градење на сила.Прикачете го упатството. ♠ Имаат ист погодно/Travel Training Bands : отпорот бендови се ултра лесен и лесно да се носат.Можете лесно може да пакет на нив во вашиот куфер или во автомобил, па можете да бидете на работното место или во вашиот хотел соба.Всушност, тие ќе станат ваши вообичаената опрема.Приватност вежба во вашиот дом, хотел, работното место.Тоа не само што може да се користи за спортист, почетник, физички терапевти љубовник, мажите или жените, но исто така се користи за правење на јога, сила за обука, физичка терапија за рехабилитација. ♠Имаат ист/Satlsfy Вашиот Фитнес Neesd : фитнес тензија јаже може да се подобрат мускулната линиите и контурите, зголемување на мускулна стерео чувство и естетското чувство, да се намали стресот и да го подобри заеднички флексибилност и подвижност, може да ги исполни вашите лични потреби од обука на градите, грбот, рамениците, екстремитети и така натаму, исто така, може да се користи како алтернатива или замена за јога, која се протега, фитнес или други програми за обука.Боја : Мали Тока | Големина : 11pcs име на Производот; 11-парче јаже, повлечете го поставите Производ материјал; високо еластична TPE Производ големина; повлече јаже должина 1.2 метри Затегнувачка параметри:жолта -10 килограми, зелена - 15 килограми, црвено - 20 фунти ,сина - 25 килограми ,црно - 30 килограми Производ во боја; сет од 5 бои на црвена, жолта сино зелена зелена црна Погоден за публиката; мажи, жени и деца Производ функција; губење на тежината.Фитнес.Пластична тело.моќ.обука Производ конфигурација; 5 X се повлече на кабелот 2 X се справи со 2 X нога маска 1 X вратата тока 1 X складирање торба само 1 X англиски јазик прирачник Објект Состојба : 100% сосема нов Погоден за јога,фитнес,вежби и други спортови.Тежина : 500 g.Производот е испратен директно од Кина, тоа обично трае 15-20 работни дена за да стигнат до вашата адреса, ве молиме да бидете трпеливи, ако сте во брзање, ве молиме да не купи.Ако имате било какви други прашања, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме за доаѓање!.

Избор на купувачот..