• Ново
RTGFS 11PCS Тока-Лента Фитнес Проширувач Спорт-Бендови се Повлече-Јаже Јога-Додатоци Elastica Јога-Јамка
zoom_in

RTGFS 11PCS Тока-Лента Фитнес Проширувач Спорт-Бендови се Повлече-Јаже Јога-Додатоци Elastica Јога-Јамка

DEN 590.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

♥ Овој мулти-функционални еластична јаже е вашиот најдобар избор.Тоа го има истиот методи за обука како тегови и е многу преносни, или во место или фиксен кон вратата.Тоа е доволно моќно за да се стимулира вашите мускули. ♥ Постојат пет различни големини на тензија јаже, која ќе се произведе вкупно 100 фунти на напнатост.Можете исто така да прилагодите според вашите барања.Различни бои на тензии јаже ќе имаат различни фунти, вклучувајќи го и 30 фунти за црна, 25 фунти за сино, 20 фунти за зелена, 15 фунти за црвен и 10 фунти за жолта. ♥ Висока јачина метална кука, безбедно и стабилно, добра товарот капацитет, со висок квалитет пена рачка, анти-пропадна, пот апсорпција, лесен за чистење. ♥ Овој производ е опремен со нога прстен, вратата тока, ракување и складирање торба, која може да извршува разни вежби ставови и да се постигнат различни вежба резултати.широк вежба бенд коленото вежба бенд голф вежба бендови вежба бендови нозе himaly вежба отпор бендови еластична бенд вежба отпор umi вежба бендови 66fit латекс вежба бенд sklz мини бендови отпор циклуси за вежбање дебели вежба бендови cfx вежба отпор бендови vivo вежба бендови вежба отпор бендови за мажи x облик на вежба на бендот, slb вежба бендови вежба бендови 3 отпор цевка вежба бендови вежба бендови за glutes гума бендови за.Боја : Мали Тока | Големина : 11pcs име на Производот; 11-парче јаже, повлечете го поставите Производ материјал; високо еластична TPE Производ големина; повлече јаже должина 1.2 метри Затегнувачка параметри:жолта -10 килограми, зелена - 15 килограми, црвено - 20 фунти ,сина - 25 килограми ,црно - 30 килограми Производ во боја; сет од 5 бои на црвена, жолта сино зелена зелена црна Погоден за публиката; мажи, жени и деца Производ функција; губење на тежината.Фитнес.Пластична тело.моќ.обука Производ конфигурација; 5 X се повлече на кабелот 2 X се справи со 2 X нога маска 1 X вратата тока 1 X складирање торба само 1 X англиски јазик прирачник Објект Состојба : 100% сосема нов Погоден за јога,фитнес,вежби и други спортови.Тежина : 500 g.Производот е испратен директно од Кина, тоа обично трае 15-20 работни дена за да стигнат до вашата адреса, ве молиме да бидете трпеливи, ако сте во брзање, ве молиме да не купи.Ако имате било какви други прашања, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме за доаѓање!.

Избор на купувачот..