• Ново
JUSTYUSHU Појас Мелница Делови Нож Острилка Убодни Нож Убодни Острат Локатор Нож Острат Клип за Појас Сандер Појас Машина за Дрво Струг (Боја : Удобен Стил)
zoom_in

JUSTYUSHU Појас Мелница Делови Нож Острилка Убодни Нож Убодни Острат Локатор Нож Острат Клип за Појас Сандер Појас Машина за Дрво

DEN 1860.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Трајни дела.Димензии : должина 250mm, ширината на дното 75mm, предната плоча ширина 60mm.(Нов модел : должина 260mm, ширината на дното 70mm, предната плоча ширина 70mm).Материјал опис : 6mm 6061 Алуминиум-легура на магнезиум со нерѓосувачки челични навртки.Нож во слика не е вклучена во пакетот.Материјал : Метал.Нашата продавница главно се занимава во почетниот мебел, со сигурен квалитет, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Model : SCKV.

Избор на купувачот..