• Ново
Меур млеко сад Dongdong домашно милениче Куче Старечки Станица Млеко Фидер 3-та Генерација L Големина
zoom_in

Меур млеко сад Dongdong домашно милениче Куче Старечки Станица Млеко Фидер 3-та Генерација L Големина

DEN 1425.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Млеко тече имитира мајка, побезбедно.Се угледа на големината и допир на мајката на градите и издолжени брадавица за лесно одржување.Ние сме пронаоѓач на меур млеко сад,Ние се одгледувачи со 10 години на одгледување искуство.Сега купуваат 1 350ml L меур млеко сад за да се добие 1 мулти-функционална база L за слободни.Внесете код M84 ZGTXU на исходот. 350 ML L за Средината/Голема Големина Puppies.Меур млеко сад е погоден за куче бебиња, што е повеќе од 180g тежина при раѓање и над повеќе од 3 дена возраст.Тоа се 4 хранење брадавиците со максимален капацитет на 350ml, кои може истовремено да се хранат 4 или помалку куче бебиња во исто време.воздушниот притисок капак(цврсти силика гел).Четири клипови.Упатство за ракување.Станот се соочуваат кучиња се лесно да се задави кога хранење, бидејќи тие имаат многу краток носната шуплина, па општи шише не е многу погоден за нив.Со цел да се реши овој проблем, ние дизајниран овој меур фабрика сад L според нивните карактеристики.Градите на овој производ е поголем од тој на средни куче мајка.Продолжениот брадавица го прави полесно за кучето да се одржи тоа.Млекото проток имитирање на проток на куче мајка, што не е лесно да се задави млеко и го намалува ризикот веројатност.Тоа се прави на јастиви силика гел со истиот мекост како човечкото тело, bionic и безбедно.Исто како и мајка ми.Применливи објекти.Меур млеко сад е погоден за куче бебиња, што е повеќе од 180g тежина при раѓање и над повеќе од 3 дена возраст.Тоа се 4 хранење брадавиците со максимален капацитет на 350ml, кои може истовремено да се хранат 4 или помалку куче бебиња во исто време.воздушниот притисок капак(цврсти силика гел)Четири clips An упатството. 1.Кога го користите овој производ, пет сопственикот мора да се одвиваа на пет бебиња за спречување на несреќи.Кога пет бебиња се гладни, тие се подготвени да пијат млеко.Ако пет бебиња воопшто не се подготвени да пијат млеко, ве молиме да не го сила нив, да се намали можноста на гушење млеко; кога пет бебиња се многу слаби, ве молиме користете го внимателно, тие може да не се пие млеко самостојно. 2. Ве молиме не дозволувајте миленици мајка да се добие во близина кога ќе го користите, затоа што миленици мајка ќе се чувствувате нервозни и да ги преземат своите деца подалеку.

Избор на купувачот..