• Ново
Zhjvihx Инфраред Сензор Сад, црно-Бел Мирис Доказ Smart Милениче Сад со Автоматско Отворање на Кучиња и Мачки со Заштитен Капак за домашни Миленици Снабдување
zoom_in

Zhjvihx Инфраред Сензор Сад, црно-Бел Мирис Доказ Smart Милениче Сад со Автоматско Отворање на Кучиња и Мачки со Заштитен Капак за

DEN 2124.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Професионална изработка, погоден за кучиња и мачки во целина.Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, издржливи и долготрајни.Влага-доказ, мирис и инсекти, вашето домашно милениче може да се јаде свежа и чиста храна.Со автоматско инфраред сензор, тоа може да се детектира автоматски се приближува домашни миленици и отворање на хранење капа.Со дигитални електрични количество на екранот, можете да се набљудуваат во секое време, едноставна и јасна.Функција : 1 Со автоматска инфраред сензор, тоа може да се детектира автоматски се приближува домашни миленици и отворање на хранење капа. 2. Влага, мирис и инсекти доказ, вашето домашно милениче може да се јаде свежа и чиста храна. 3. Со дигитални електрични количество на екранот, можете да се набљудуваат во секое време, едноставна и јасна. 4. Направени од високо квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни и долг животен век. 5. Професионална изработка, погоден за кучиња и мачки во целина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Автоматско Отворање Милениче Сад Материјал : Пластични Боја : Како што е прикажано на слики Погоден за домашни Миленичиња : Општи Мачки Кучиња.

Condition:
100% Brand New Item Type

Избор на купувачот..