• Ново
Црвено Dingo Мрачно Куче Јака
zoom_in

Црвено Dingo Мрачно Куче Јака

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Уникатен тока коска овозможуваат брзо се вклопуваат и ослободување на јака.Многу силна трајни најлон.Едноставно прилагодување за да се обезбеди лесно се вклопуваат.Лесно да се чисти.Достапни во многу забава дизајни.Опис на производот Црвено Dingo е Австралиски компанија кој се стави заедно широк спектар на Куче води, Куче јаки и Куче беџ за да одговараат на сите видови на кучешки клиенти.Големи или мали, темна или ѓумбирот има нешто за секој крзнено палто.Сите Црвени Dingo производи се сила и безбедност тестирани до највисоките стандарди на квалитетот во производството услови, прифаќање дизајн без воопшто да го загрози функционалноста.На тока коска е конструиран во ацетил пластика и навистина додава дека дизајнерот детали.Тие се направени од висока густина кавгата доказ тешки ткаени најлон повторно за издржливост и намалена носат и солза.Овие Црвени Dingo дизајни имаат автентична Австралиската улица и сурфање стил.Сет Содржи : Црвена Dingo Топла Розова Мрачно Куче Јака, XS x1.

Избор на купувачот..