• Ново
Се качат Урбани Куче Јака за Големи, Средни, & Мали Кучиња - Трајни Јаки за Мажи & Жени Кучиња - Дебел Најлон Материјал & Хардвер - Кожа Врежана
zoom_in

Се качат Урбани Куче Јака за Големи, Средни, & Мали Кучиња - Трајни Јаки за Мажи & Жени Кучиња - Дебел Најлон Материјал & Хардвер

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пес Љубовници За Куче Љубители : Качат Миленици е основана од страна на страстен тим на мисија.Две кучиња и три луѓето што се поставени да се создаде супериорен отворено домашно милениче продавница за истомисленици авантуристи.Ние сме покануваме да ни се придружите на нашата мисија да се даде назад.Со секоја цел, ние донира производи за добиточна добротворните организации во САД & У К Вашето задоволство останува нашите #1 приоритет, Ако вие и вашиот pup се помалку задоволни, да ни даде заповед, и ние ќе го направи тоа право.Нека Вашиот Pup Важнича Овој Стилски & Здрав Јака : Направете вашиот pup издвоите каде тој оди со овој уникатен девојка куче јака.Нуди разноврсна, родово-неутрални дизајни, место овие јаки на вашиот машки или женски кучиња и подобрување на нивните убави manes.Овие трајни јаки исто така, ја пофали stitched модели кои се направени од тешки најлон материјал и хардвер.Тешко & Безвременски : Нашата најлон момче куче јака е кожа врежана и подразбира трајни рѓа & нула доказ хардвер и Д-прстен тока.Дали вие и вашиот pup се на чело кампување или на парк, вашиот нов, мека куче јака беше направена да трае.Се прашувам дали ова јака може да се одржи вашиот големо куче?Имаме вие и вашиот pup покриени, благодарение на нејзината густа структура направен да издржи 372 фунти на сила!.Авантура Одобрен : Дали треба да го вклучите вашиот пес е јаки во зависност од каде што ви се случува?Нашите урбани пет јака е водоотпорен така можете да го носат тоа каде и авантура ќе ве однесе.Потфат излезе во дивината и да се натопи во езерото со вашето куче, или ладно надвор од sprinklers на плажа додека оваа јака останува недопрена.Се потпре на нашите прецизно направена јаки за да се задржи вашето куче безбедно и удобно.Направени за да ги Собере Големи, Средни, & Мали Кучиња : Конструирана за да го задржи тежината на големи, средни и мали кучиња, нашите јаки доаѓаат во 3 различни големини за да се приспособат на сите physiques.Мерење на thickest дел од вашето куче вратот и се однесуваат на нашиот големината на табелата за совршено се вклопуваат.Да ја искористам оваа модерна јака на рецка и го спарите со појавување на поводник (се продава одделно).Вашиот pup ќе биде најмногу стилски куче на блок!.

Избор на купувачот..