• Ново
3.5 к-апарат TK Приколка Оска - (3500 lb Зрак Само) - TK| 61/46 (4'0) | (1) Приколка Двојно Око Една Оска Закачалка за Полнење за 2000-7000 lb Оски
zoom_in

3.5 к-апарат TK Приколка Оска - (3500 lb Зрак Само) - TK| 61/46 (4'0) | (1) Приколка Двојно Око Една Оска Закачалка за Полнење за

DEN 1307.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Капацитет : 3500 кг.Внатрешна Жици Систем за Да се обезбеди лесна дизајн Заштита кочница жици од абење.Underslung - Оска е заварени со пролетта места на дното Овозможува да се намали возење висина За оптимално користење, користење со двојно око извори.Висока Јачина Директно Челик Оска Цевка Изградба за да се обезбеди Дури и Гуми се Носат подобро автопат искуство.

Избор на купувачот..