• Ново
GRENDEY Автомобилската Автомобил Стерео Аудио ANL Осигурач 250A 2 парчиња
zoom_in

GRENDEY Автомобилската Автомобил Стерео Аудио ANL Осигурач 250A 2 парчиња

DEN 112.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2 парчиња ANL осигурач 250 A.Номинална напон : 32 V ВАШИНГТОН.Висока температура отпор, позлатени метал.Погоден за 0 2 4 колосек.Главно се користи за стерео во автомобил, аудио и др.Ние сме специјализирани во серија на осигурувачи, осигурувачот носители, додадете коло осигурач адаптери и некои автомобилски додатоци, сите овие осигурувачи се направени од високо квалитетна цинк и PC стандардна пластика, ROHS материјал.Овие осигурувачи и спојување носители и add-a-спој на осигурувачот чешмите се широко се користи во Автомобил, Брод, Камион, ЏИП, Мотор, итн.Тие можат да може да одговори на електрична & електроника и авто коло опрема, и работат одлично да се заштити автомобилот коло од краток спој, преоптоварување, итн.Секако, имаме добар по продажба на услуги.Вашето задоволство е да се гарантира.Пакетот вклучува : 2 x ANL осигурач 250 A.

Избор на купувачот..