• Ново
Youdoit 100 Оригами Трудови 15 х 15 см, со Јапонски Мотиви + 150 Златен Метал thumbtacks
zoom_in

Youdoit 100 Оригами Трудови 15 х 15 см, со Јапонски Мотиви + 150 Златен Метал thumbtacks

DEN 395.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

За вашиот труд набори, се одлучија за поставување на 100 Кјото оригами листови во 15 х 15 см формат. + 150 златни метални игли со заоблени главата.Тип : Оригами.Универзумот : Оригами.Се одлучат за оригами на темата на град Кјото.Јапонски и опуштена атмосфера да се гарантира.Големина : 15x15 cm Хартија тежина : 70 г/м2.Кутија од 150 златни метални игли 1 x 1 cm.

Избор на купувачот..