• Ново
1000 Оригами Хартија Кранови Жолта Оригами Кран Направени од Мали 3.81 cm 1.5 инчен за Свадба Оркестарот Годишнината Подарок Вљубените
zoom_in

1000 Оригами Хартија Кранови Жолта Оригами Кран Направени од Мали 3.81 cm 1.5 инчен за Свадба Оркестарот Годишнината Подарок Вљубените

DEN 1320.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оригами хартија кранови 1.5" рачно изработени укината за Декорација за било какви прилики, како на пример, свадба, годишнини, роденден, матура, сите видови на партии, прилог на вашиот уметнички дела.итн.Оригами хартија кран.Нашиот занает се надевам дека ќе исполни се што ви треба.Темно Жолта.ГОЛЕМИНА : се Шири крила Големина : Прибл. 1.5 "x 1.5" Оригами трудови.Оригами хартија кранови 1.5" рачно изработени укината за Декорација за било какви прилики, како на пример, свадба, годишнини, роденден, матура, сите видови на партии, прилог на вашиот уметнички дела.итн. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ►► { D E T I A L S} - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ★ БОЈА : Темно Жолта ★ ГОЛЕМИНА : се Шири крила Големина : Прибл. 1.5"x1.5" ( 3.81 cm x 3.81 cm ) Оригами трудови ★ Нашиот занает се надевам дека ќе исполни се што ви треба.

Избор на купувачот..