• Ново
Галакси Ќебе, Две Вкрстени Мечови во Футуристички Битка Ѕвезденото Небо Фантастична Галаксија Војни Шема, Ќебе Мали Ватенка за Сите Сезони за Каучот Кревет Тросед?
zoom_in

Галакси Ќебе, Две Вкрстени Мечови во Футуристички Битка Ѕвезденото Небо Фантастична Галаксија Војни Шема, Ќебе Мали Ватенка за Сите

DEN 1487.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ШИК ДИЗАЈН : Флорални Шема Печатени дизајни руно sherpa фрлиле ќебе за да се надополни секоја соба.кој е совршен за сопствениците на куќи со софистициран вкус за домашна декорација.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА - Бебе големина : 60x80 Инчи ќебе совршен за додавање на завршувањето на допир на секој простор за новороденче, бебе, дете, предучилишните, или дури и градинка девојки момче.ние нудиме 3 големини за да изберете од (ве молиме изберете големина што ви одговара).УПОТРЕБА : Совршена големина за да се вклопува во секоја соба во куќата - спалната соба, гостинската соба, дете соба, одмор дома, дневна соба.Aslo, ова можете да го користите како мала ТВ ќебе, бебе ќебе,спиење ќебе,патување ќебе, канцеларија соба ќебе,внатрешна и надворешна употреба, пет ќебе,Тоа е мала тежина топло ќебе за зиморничав времето.Исто така,тоа е убаво нап ќебе цела сезона.НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ & ПРЕКРАСЕН УКРАС : Најдобрите подароци на вашиот богатство една, деца & родители, љубители & парови, пријатели & домашни миленици.за Вљубените, Ден на Мајката, Божиќ и Нова Година им Даде меморијата на топла прегратка како твое во овој зимски студ.Три големини се сретнат на вашата дневна потреба.Од оркестарот фрли за спиење кревет листови, затворен нап ќебе за надворешна кампување ќебе, разновиден тоа е надвор од вашата имагинација.ЛЕСНО МИЕЊЕ И НЕГА - Машина мие под 30°ладна вода, посебно на нежни/деликатна циклус.Собори сува на ниска температура.Додека за перење ова ќебе, изберете неутрален детергент, не апсорбираат повеќе од 30 минути, да се избегне миење ова ќебе со длабоко-боја за ткаенина.Хлор или не железо.Боја : Multicolor Големина : Близнаци (60"x80")ТКАЕНИНА CONTENT100% полиестер, парична казна за луѓето со осетлива кожа, исто така, се целосно отпорни на стеснувањето и брчки.SOFT & WARMReversible супер меки кристал сомот, од една страна, кадифен супер топло lambswool sherpa руно на внатрешноста.Sherpa ќебе е направен од микрофибер кадифен материјал, толку многу помек од руно да ви обезбеди со најлуксузните удобност.Comfortable Pull на тоа, притискам нагоре, удар назад и да уживате во неверојатна удобност на ова ќебе, по долго ден на работа.Овие фрли ќебиња се совршен подарок за сите генерации и погоден за сите сезони.Димензии Available40x50 инчи -дете кревети или како расадник ќебе.50x60 инчи -Погоден за каучот,daybeds, расадник, кампување или на чардакот седи.деца кревети или како расадник ќебе.60x80 инчи -Голема големина може да се користи во кревет Погодна за спалната соба, каучот, daybeds, кампување, деца кревети или како расадник ќебе.Лесно Care Machine перат во ладна, суши брзо на ја собори сува ниска температура.Забелешка : Овие се фрли може да ја изгуби својата мекост и текстура ако се мијат со топла вода и се суши на висока температура.Sleepwish фрли дизајни никогаш нема да одат надвор на стил, додека одржување на вас и вашите најблиски топло.

Избор на купувачот..