• Ново
Lovejoy 69790442442 HERCUFLEX FX Серија 42442 FX 4S Челик Цврсти Центар, 135 mm Понесе, 205.7 mm OD, 36 mm x 8.4 mm Keyway, 120.7 mm Должина Преку Создаден
zoom_in

Lovejoy 69790442442 HERCUFLEX FX Серија 42442 FX 4S Челик Цврсти Центар, 135 mm Понесе, 205.7 mm OD, 36 mm x 8.4 mm Keyway, 120.7

DEN 23664.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Обвиткан завртки.Совршеност понесе и вртежен момент капацитет. 1.5° на неусогласеност на опрема мрежа.Подобрена fastener отпорност на корозија.Напредни печат дизајн интензивирање на загадување на отпор.На Hercuflex спојка има зголемување на номиналниот вртежен момент, поголеми максимална понесе големина и подолг живот.Тоа е заменлива со стандардни AGMA страната интерфејс.

Избор на купувачот..