• Ново
Ovente Запалени Зголемена Огледало, 8 Табела Врвот, 1X&5X Двојно Двострано, 3 Тон, Паметни Допир Круг LED, Авто Исклучи, Идеален за Шминка и Нега на Кожата, Батерија или USB Пог
zoom_in

Ovente Запалени Зголемена Огледало, 8 Табела Врвот, 1X&5X Двојно Двострано, 3 Тон, Паметни Допир Круг LED, Авто Исклучи, Идеален

DEN 2051.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ДВОЈНО-ЕДНОСТРАНИ & 5x УВЕЛИЧИТЕЛНО – Ова двојно-еднострани 360° вртливата дизајн луксузни огледало карактеристики 1x & 5x magnifications.На 1x обезбедува приказ на вашето лице сите одеднаш и 5x за прецизност, бидејќи секој детал се брои.НАРУШУВАЊЕ СЛОБОДНИ VIEW – Поглед 4 инчи далеку за нарушување слободни видите.Ова значи ова огледало ќе не водат или намали во својот одраз.SMART ДОПИР 3 ТОН LED & AUTO ИСКЛУЧИ TIMER – за Своите Паметни Технологија, 3-Тон LED светло способност ви овозможува да се префрлите од ладно, топло, до дневна светлина прилагодувања со само едно притискање на копче на огледало.Тоа е исто така опремен со тајмер кој shuts огледало исклучување по 15 минути на неактивност.БАТЕРИЈАТА ИЛИ 2 ПОРТ USB НАПОЈУВА – Ова огледало е управувана од страна на или 4 АА батерии (не се вклучени) или 2 Порт USB адаптер (вклучени).На 2-Портен USB адаптер дури и ви овозможува да го полните телефонот додека го користите огледалото.Оваа симпатична прилагодливи шминка суета со светлина огледало може да биде голема, за многу décor, вклучувајќи гроздобер, Викторија, Холивуд, медицински, или нешто што се подразбира убавина и грижа за себе.Оваа бања огледало со LED светло е елегантен прилог за бања, спална соба, чешлање, бричење и суета потреби.Оваа countertop суета шминка огледало дава елегантен модерен изглед за секој мајстор бања, хотел, стоматолошки, и туш потреби.Тоа е управувана од страна на 4 АА батерии (не се вклучени).Оваа зголемува електрични осветлена во потрага стакло ви овозможува да ги видите одблизу така можете апсолутно да ја видите вашата веѓа и лицето на косата, многу повеќе од јасно.Користите дома или како пренослив опција за секое патување, големи или мали.Тоа е сигурно да се донесе прилив на позитивна висок крајот енергија до секоја соба за секого, вклучувајќи и девојчиња, момчиња и деца.Нејзината способност да се величаат, прикажи ги исклучите вашите додатоци и продолжување салон & спа искуство дома го прави овој корисник склопот на производот.Ovente е MHT Серија Табела Топ Козметички Огледало е достапно и во : 2 Делукс Завршува : Антички Месинг и Никел Бранеа 1 Size Понуди : 8 инчен 2 Зголемување Нуди : 1x5x и 1x10x.

Избор на купувачот..