• Ново
Дијамант Огледало Случај за Мото G Перо 2021 [НЕ за 2020], Girlyard Луксузни 3D рачно изработени Bling Сјајот Кристал Искра Шминка Огледало Кристал Мека TPU Браник Заштитна Маска
zoom_in

Дијамант Огледало Случај за Мото G Перо 2021 [НЕ за 2020], Girlyard Луксузни 3D рачно изработени Bling Сјајот Кристал Искра Шминка

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Компатибилен Модел : Girlyard стилски луксузни bling дијамантски сјај искра кристал кристал јасно мека TPU браник заштитни случај е компатибилен со Motorola Мото G Перо 2021, НЕ за полнење за Motorola Мото G Перо 2020 година. Високо-квалитетни Материјали : Овој дијамант телефон случај е составен од мека TPU силикони случај и сјајна кристал дијаманти.Мекото TPU силикони школка има добра шок-доказ ефект и целосно го штити вашиот уред.Површината на TPU силикони случај е инкрустирани со пенливи рачно изработени дијаманти и rhinestones, кој изгледа многу луксузен и блескави.Make-up Огледало : на задната страна на телефонот случај е елипсоидна огледало опкружен со сјајна дијаманти и rhinestones.Овална-дизајниран сјајна огледало е погодно за жени и девојчиња да се применуваат шминка во секое време, насекаде.Блескави rhinestones и дијаманти цврсто се придржуваат на грбот на силиконски школка и не ќе падне лесно.Прецизни Cutouts : димензии на телефонот случај се многу прецизни и сите пристаништа, копчиња и контроли, лесно може да се пристапи.Прецизна силикони школка дизајн во внатрешноста може подобро да ја заштитите вашата опрема од носат.Пакет Содржи : 1 x Bling Дијамант Случај, 1 x HD Екран Заштитник, 1 x Специјалното Пенкало.Girlyard Луксузни Bling 3 D Дијамант Кристално Јасно Кристал Искра Сјајна Шминка Огледало Дизајн Мека TPU Браник Заштитни Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 2021 100% Сосема Нов и Моден Дизајн Направен од високо-квалитетни материјали.Bling дијаманти и rhinestones не ќе падне лесно.Овална форма сјајна огледало е погодно за жени и девојчиња да се применуваат шминка во секое време, насекаде.Хуманизирано дизајн го прави овој случај повеќе корисни, можете лесно да пристапите до сите копчиња копчиња и пристаништа со случајот.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Се надеваме дека имате совршен шопинг искуство во нашата продавница.Пакет Содржина : 1 x Bling Дијамант Случај 1 x HD Екран Заштитник 1 x Специјалното Пенкало.

Избор на купувачот..