• Ново
TOAUTO Bonfire Јама Оган без чад Јама Големи не ' Рѓосувачки Челик Отворено Камп Шпоретот Дрво & Јаглен Скара Преносни Оган Сад за Надвор СКАРА Патио Градина Дворот
zoom_in

TOAUTO Bonfire Јама Оган без чад Јама Големи не ' Рѓосувачки Челик Отворено Камп Шпоретот Дрво & Јаглен Скара Преносни Оган Сад за

DEN 5976.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи - На bonfire јама е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, кој е отпорен на корозија, висока температура и ' рѓа.Ќе уживате во среќни камперски оган партија со вашето семејство за долго време.Мултифункционален - Овој оган јама е опремен со монтажни скара мрежа и тенџере поддржувач, кој може да ги задоволи вашите потреби во bonfire, во врела вода, готвење или barbeque.Повеќе Пламен - Со најновите двоен слој & оган-собирање прстен дизајн, овој оган пит може да се максимизира горење процес и да се концентрира огнена моќ со висока ефикасност, која се избегнат трошат премногу време собирање firewood.Помалку Пушат Постојат стотици пропустливи дупки на печка телото, кои ги зголемуваат струење и кислород се хранат да се направи дрво целосно да изгори, производство на помалку unpleasing чад.Преносни - преносни складирање торба е дадено за лесно носење, па можете да уживате во камперски оган со вашето семејство и пријатели, дали во двор, градина, патио или на отворено.На TOAUTO Оган Јама користи напредни инженерски и храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик за да создаде високо квалитетно корисничко искуство.Повеќе моќни пламен и помалку од цигарите ќе ви донесе незаборавно bonfire партија.Преносливо чување торба е дадено за лесно носење, па само го однесе до вашата омилена кампот!СКАРА, готвач, уживаат камперски оган со вашето семејство, тогаш се собираат околу неа и пеат песни!Ние знаеме што ќе се незаборавни искуства.

Избор на купувачот..