• Ново
Мажите Трчање Сечилото Тенис Одење Мода Патики Дише Не се Лизга Салата Спортски Работа Тренери
zoom_in

Мажите Трчање Сечилото Тенис Одење Мода Патики Дише Не се Лизга Салата Спортски Работа Тренери

DEN 767.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дише&Мека Плетени.Гумен ѓон.Не се лизга outsole-на шупливи и криви структурирана гумен ѓон е разновиден, која може да обезбеди стабилна поддршка и најдобри шок апсорпција за спорт.Мажите трчање употреба дише плетени горниот и внатрешна обвивка за подобро да се промовира циркулацијата на воздух и да се задржи за да се исуши.Гумени материјал на единствениот има висока издржливост и може да се продолжи носи време на чевли.На пациентот горниот материјал им овозможува на вашите нозе да дишат слободно кога трчање или одење.Тоа е мека и заштитна и може да перница секој чекор.Повод : Овој пар на мажите модерен патики се погодни за одење, трчање, вежби, медицинска сестра, спорт, спортски, џогирање, фитнес, тенис, велосипедизам, пешачење, училиште, канцеларија.

Избор на купувачот..