• Ново
URVIP Жените Виножито ЛГБТ Гордост Пливаат Водови 3D Испечатени Сурфање Плажа Одбор Шорцеви
zoom_in

URVIP Жените Виножито ЛГБТ Гордост Пливаат Водови 3D Испечатени Сурфање Плажа Одбор Шорцеви

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Полиестер и Памук.Увезени.Полиестер и Памук.Mesh обвивка.Drawstring затворање.Машина За Миење.Материјал : Полиестер и Памук. 100% сосема нов и висок квалитет!.XS : Должина 34cm; Половината 58cm; S : Должина 35cm; Половината 64cm; M : Должина 36cm; Половината 70cm; L : Должина 37cm; Половината 76cm; XL : Должина 38cm; Половината 82cm; XXL : Должина 39cm; Половината 88cm;.Брз сува,Машина перат.Уникатен и модерен HD графика атрактивна, без разлика што се во сурфање или на плажа.Удобно за различни плажа спорт и активности,како што се пливање,плажа одмор,плажа, сурфање,трчање,топката спорт,дома и др.тоа е најдобриот избор за кој било сезона.Кликнете на Нашиот Бренд - URVIP.Многу смешно, кул и секси пливаат водови или boardshorts се чека за вас.На пример : сте во потрага за ретро пливаат шорцеви.Само тип URVIP жените boardshorts во лентата за пребарување.Многу модни или хавајски пливаат водови или костим за капење ќе се појави во вашиот екран.BTW, ако ви се допаѓа mens пливаат шорцеви, проверете URVIP Пливаат Водови.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Празник доаѓа!Дали сте во потрага за пливаат шорцеви за вашиот одмор активности?URVIP ќе се сретнат ќе треба, има многу смешно шема за вие изберете!Нашите пливаат водови се од цврсти бои и 3d печатење дизајн,живи бои и удобен материјал ќе ви донесе кул summer Material : Полиестер и Памук. 100% сосема нов и висок квалитет!Стил : Мажите Пливаат Водови Брз Сува Плажа Одбор Shorts Care : Машина за миење или рака мие, препорачуваме со ладна вода, не користете кајгана.Пакет содржи : 1*Плажа Shorts Occasion : Пливање, пешачење или дома, брзо сува пливаат водови се совршени за вас.Повик плажа шорцеви одговараат за различни плажа спорт и активности, вклучувајќи ги и одбојка на плажа, фудбал, пливање, сурфање, работи.URVIP-ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : XS : Должина 34cm; Половината 58cm;S : Должина 35cm; Половината 64cm;M : Должина 36cm; Половината 70cm;L : Должина 37cm; Половината 76cm;XL : Должина 38cm; Половината 82cm;XXL : Должина 39cm; Половината 88cm;Имајте на ум : 1. PLS проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА внимателно пред да го купите!!!2.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.3.Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот Објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.(Специјално Ligth Зелена).

Избор на купувачот..