• Ново
Shawls и Облоги за Вечерни Фустани, Металик Сјајот Shawls за Жените, Пенливо Свадба Давање Shawl Подарок од ShineGlitz
zoom_in

Shawls и Облоги за Вечерни Фустани, Металик Сјајот Shawls за Жените, Пенливо Свадба Давање Shawl Подарок од ShineGlitz

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☆ЛУКСУЗНИ СВАДБА/ПАРТИЈА ДОДАТОК☆ Изгледа блескави на вашиот следен официјалниот настан со ова glimmering shawl.Се носат со било облека—облека тоа долу со еден пар фармерки или со црна ракави gown.Се спарите со некој гроздобер flapper се облекуваат за да се создаде безвременски страшно 20 gatsby изгледа или носат овие деверуша shawls и облоги за свадба.Разноврсна дизајн—носат овие марами за вашиот следен крстарење или дури и на отворено враќањето дома танц!. ☆СВЕТКАВИОТ МЕТАЛЕН ТЕМА—НЕ РОНЛИВ СЈАЈОТ☆ Нашите shawls се направени со блескава метален нишка за да се обезбеди максимален износ на искра без да се расправаме на ронлив сјај.Прави гламурозна акцент парче за невестата како и деверуша. ☆НЕ е лошо напишан ИЛИ ЈАДЕЖ НА КОЖАТА☆ Направен од висок квалитет на полиестер материјал кој се чувствува супер мека и нежна за кожата.Лесен и удобен pashmina шамија за да го носат цела ноќ долго време зима или лето. ☆СОВРШЕН ИЗНОС ОД ПОКРИЕНОСТ☆ Обвива околу рамената и ги покрива вашите раце беспрекорно.Носат ова формално стегање за вечерни фустани во различни стилови : глава шамија, долго, заврзана, ртовите, poncho, заврши, pashmina или едноставно двојно околу вратот.Мерки околу 82" x 19", вклучувајќи 7" fringe. ☆Најспектакуларните ПОДАРОК☆ Доколку размислувате што да им даде на што посебно некој, не гледам подалеку!Нашите shawl обвива за жените се направи совршен подарок за секоја прилика : Божиќ, Денот на Вљубените, роденден, Денот на Мајката, Матурска, Црн петок или дури и Сајбер понеделник.

Избор на купувачот..