• Ново
LINGYANMM Долго Куче Поводник Најлон Не се Лизга Куче Следење Доведе Поводник за Средни и Големи Кучиња Одење Обука 2m 3m 5m (Боја : Црвена Роза, Големина : 3m)
zoom_in

LINGYANMM Долго Куче Поводник Најлон Не се Лизга Куче Следење Доведе Поводник за Средни и Големи Кучиња Одење Обука 2m 3m 5m (Боја

DEN 1754.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Висок квалитет на најлон рака Боја : Црна/Rose Size : 2м/3м/5m High-квалитет чиста купер кука, силна и носат-отпорни.Не се лизга дизајн, зголемена отпорност, меки Работи одлично за следење на работата како потрага/лов или обука, како потсетиме/растојание команди.И повеќе слобода на движење on Long-растојание активности на отворено.

Избор на купувачот..