• Ново
KADS 20pcs Помине Печат Плочи поставени Ноктите Уметност Печат Плочи Остава Цвеќе на Животните Ноктите плоча Образец Слика Плоча
zoom_in

KADS 20pcs Помине Печат Плочи поставени Ноктите Уметност Печат Плочи Остава Цвеќе на Животните Ноктите плоча Образец Слика Плоча

DEN 655.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

20 Компјутери на сите видови на серија помине печат плочи.Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Сите наши помине уметност плочи се направени од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челици.За подобар производ перформанси, ние препорачуваме да користите нашите нокти печат полски.Известување : Поради различни лак квалитет,некои лак не е погоден за печат,па ве молиме да го изберат правото лак ,и ако за прв пат ќе може да не ги префрлуваат дизајн на stamper,ве молиме обидете се повторно.Ви благодариме.ПРИРОДАТА 017. КИНЕСКИ 021. ПРИРОДАТА 001. ПРИРОДАТА 016. KADS Печат Плочи 20 Pcs Kit Fashion Серија, Фестивал Серија, Цвет Серија, Природата Серија, Океанот, Серија, Зоолошката градина Серија, Кинески Серија, Небото Серија, Лето Серија, Лето Серија, 10 Серија invloved во тоа.Длабоко и прецизни резба techonology се направи на сите KADS печат плочи печат лесно.Сите слики се дизајнирани од страна на нашите дизајнери, посебен и привлечен.KADS Печат плочи спакуван со сина филм и бела backboard која може да помогне не само плоча, но, исто така, корисникот од повреда.

Избор на купувачот..