• Ново
F Fityle 200x Хексагонални Празно Хартија Quilting Образец англиски Хартија Комбинација 16mm/26mm
zoom_in

F Fityle 200x Хексагонални Празно Хартија Quilting Образец англиски Хартија Комбинација 16mm/26mm

DEN 748.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

* Погодна за плетење и капчиња проекти. * Лесен за носење,можете да бод на воз, автобус или авион, во чекалните и така натаму. * Погоден за сите видови на облека. * Помош во облека,торба,бебе шапка,детска облека,ватенка и други. * Најдобри quilting шаблони занает хартија,можете да собрание неколку шаблони заедно,и да се направи една убава модел.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Најдобро quilting шаблони занает хартија,можете да собрание неколку шаблони заедно,и да се направи една убава модел. - Лесен за носење,можете да бод на воз, автобус или авион, во чекалните и така натаму - Погодна за плетење и капчиња проекти - Погоден за сите видови на облека - Помош во облека,торба,бебе шапка,детска облека,ватенка и други.Спецификација : - Материјал : Хартија - Обликот : Хексагонални - Укината Големина : 16mm/26mm Package Вклучува : 200 Парчиња Хартија Quilting Шаблони.

Избор на купувачот..