• Ново
WUAI-Жените Raglan Божиќ Бејзбол Кошули Секојдневен Долг Ракав Ирваси Божиќ Elk Печатени Графички Tee Кошули Суичери
zoom_in

WUAI-Жените Raglan Божиќ Бејзбол Кошули Секојдневен Долг Ракав Ирваси Божиќ Elk Печатени Графички Tee Кошули Суичери

DEN 383.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

◆Материјал : Мека и удобност памук и полиестер. ◆Се повлече На затворање,оваа жените мода pullover блузи/зимски јакни е дише и удобен за носење. ◆Шема : Грди Џемпер Божиќ Блузи,Зима И Топло, Мантил,Преголеми Sherpa Pullover,Долг Ракав,Боја Блок,Џебови,Ирваси Божиќ Снегулка ,Дедо Мраз,Снегулка,Повик Носат.Божиќ подароци,божиќ подароци идеи. ◆Класичен Жените Долг Ракав Качулка Sweatshirt/Sherpa Јакни/Cardigan Џемпер/Parkas.Голема За Да Се Совпадне Со Фармерки, Capris, Здолништа, Leggings, Sweatpants, Панталони.затворање. ◆Секојдневно лабава одговара туника блузи џемпери/зима топли јакни/женска качулка sweatshirt /преголеми sherpa pullover/fuzzy руно качулка/ вратоврска боја color block/ околу врат / долг ракав / лесни тенка / лабава / каузална slouchy лабава се вклопуваат / совршен за пролет, лето, есен, зима. ◆Нашиот долг ракав женска есен зима outwear доаѓаат во широк опсег на боја и големина на(S-3 XL) избори за да им помогне на одговараат на секој поединец е личен стил и наклонетост. ◆Одлична за ноќта на Вештерките,Божиќ,Homewear, Дневна, Секојдневен Изглед, Дневна Облека, Партија, се дружи Со Пријателите, Датира, Училиште, Одмор, Патување, Одмор, Канцеларија, Работа, исто Така, Голем Подароци За Семејства и Пријатели.продавници фустани за јуниори коленото должина фустани евтини формално фустани сребрен фустан долг коктел фустани црна коктел фустан дами вечерни фустани церемонија фустани прилично фустани и матурски фустан продавници фустан веб-сајтови црн и бел фустан strapless облечи краток формален фустани евтини долго фустани backless фустан долг бел фустан ден фустан промаши фустани портокал се облекуваат црвен коктел фустан мода фустани вечер носат фустани памук се облекуваат бела коктел фустан формално коктел фустани.спортски жените за womenworkout облека на жените дами женска салата носат спортски за мажи салата облека на жените дами weargirls жените активни женска спортска облека салата блузи носат женска sportwear дами leggings тренингот облека салата носат велика британија блузи женска фитнес облека панталони евтини спорт. ·Материјал : Високо-квалитетна 84%памук и 16%Полиестер ·Карактеристики : Долг Ракав, Лесна,Лабава Одговара, V Деколте/околу Врат/Crewneck,Секојдневен,Тај-боја,Качулка Sweatshirt, Plaid Печатени Шари,Крпеница,Туника Блузи,Чисто и Мека. ·Повод : Совршен за секојдневно носење,враќањето дома,шетање,дружење,јога,шопинг,училиште,одмор,работа,канцеларија,лесно да се добие чисто и мода секојдневниот изглед. ·Ова врвот е толку шик и симпатична.Различни бои донесе различни расположенија за вас секој ден.Можете да го спарите оваа tunics со јакни, фармерки и чевли. ·Тоа е супер дише и меки врвови.Леопард и боја блок направи да изгледаат повеќе стилски и симпатична. ·Ново за оваа сезона, поставен во стилот на врвот со џебови.Сите бои се лесно да се облекуваат. ·Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1.0 инчи мерење на отстапување се должи на прирачник за мерење и различни протега на ткаенини. ·Shopkeeper препорачува : Нашата големина е Азија големина и ќе биде 1-2 големина помала од НАС.Ве молиме прочитајте ја нашата производ големина на табелата (опис на производот)внимателно пред купување.

Избор на купувачот..