• Ново
Teerwere Големи Закачалка со Чевли Рек Ѕид Монтирани Вртливата Грб Рек Куки Железнички Дрво Крпа Копче Рек Облека Закачалки Лесно Собранието за Бања Entryway Спалната соб?
zoom_in

Teerwere Големи Закачалка со Чевли Рек Ѕид Монтирани Вртливата Грб Рек Куки Железнички Дрво Крпа Копче Рек Облека Закачалки Лесно

DEN 1197.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се rustproof,совршен грб решетката и чевли за складирање клупата, ќе ви овозможи да се откажам вашата облека, торби, чадори и продавница за обувки, чување на кутии чанти во ограничен простор.Убаво Товарот Капацитет - Нашиот здрав & тешки кука е дизајниран да одржи добра количина на тежина,можете да се откажам вашиот тешки зимски капути, облека, пижами, крпа, и чадори во здрав кука без никакви грижи.ТЕШКИ КАПАЦИТЕТ : Овој ѕид монтирани грб решетката е дизајниран да бидат цврсти доволно да се одржи вашите палта, purses, крпи, накит, облека, капи, чанти, марами, моќ канапи, чаши, куче leashes,итн.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.Ѕидот монтирани единица за складирање и куки во бамбус, Можете да го користите како ходникот грб решетката или како бања пешкир решетката.

Избор на купувачот..