• Ново
Индустриски Цевки Облека Рек Дрво, Закачалка за Облека со Чување Полиците, Кат Стои на Екранот Багажник, Тешки Мало Облека Виси Бар
zoom_in

Индустриски Цевки Облека Рек Дрво, Закачалка за Облека со Чување Полиците, Кат Стои на Екранот Багажник, Тешки Мало Облека Виси Бар

DEN 307.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

√ Потресени Оркестарот : железни цевки, природно дрво и печење лак. √ Димензии : должина 47.2 x висина 57.5 x длабочина во 13.8. √ Мулти-функција : облека управување со складирање рек не само што може да висат на облека, но, исто така, собирање на чевли, екранот чанти, додатоци, итн.на горниот и долниот подови за да се направи вашите предмети повеќе целосно да се прикажува на екранот. √ Лесно да се соберат : дури и ако тоа е само едноставна цевка и дрвени панел крои, Но производот е тешка, па затоа бара двајца луѓе да соработуваат. √ Мало облека продавница : погоден за промет на мало во продавници, перење соби, спални соби, бутици.Оваа решетката да се излезе од кутијата и составуваат со леснотија.Стилот е чиста и елегантен.На капацитет повеќе од адекватни и тоа може да се откажам тешки зимски палта, заедно со облека.

Избор на купувачот..