• Ново
ZXCSER Steamer за Облека Steamer, Моќен Рачен Пренослив Патување Облека Steamer Ткаенина Навремено Смена, Брзо Топлина-up
zoom_in

ZXCSER Steamer за Облека Steamer, Моќен Рачен Пренослив Патување Облека Steamer Ткаенина Навремено Смена, Брзо Топлина-up

DEN 2337.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

❤ Двојна цел : Тоа може да се користи за вертикална пареа и пеглање виси облеката и рамни пеглање.Употребата на монтажни ткаенина четки може безбедно да се користи за деликатни ткаенини, памук, свила и кадифе, како и завеси, троседот теписи и постелнина. ❤ Брзо и труд за заштеда на енергија : Со своите ергономски млазницата и молња брзо греење технологија.Помалку чекање, повеќе време да ужива во животот.Вие не треба да се надополнува водата често, пеглање облека за еден ден во исто време. ❤ Свежи, навремено-слободни материјали можат да се добијат со допирање на активирањето : облека steamer контролирани од страна на активирањето лесно може да заврши најтешките перење задачи во само неколку минути. ❤ Совршен подарок : Ова пареа пеглање машина е одличен подарок за било кој повод.Совршен подарок за ноќта на Вештерките, Божиќ, роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, housewarming подарок!. ❤ Квалитетна услуга:Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Добредојдовте на нашиот магазин среќен шопинг!Употребувајте рачен ткаенина steamer да се стави настрана од железо и удобен испаруваат облека.Ќе се здобијат со доверба и можете да го освежите вашиот живот сега!Детали за производот : име на Производ : преносни рачен пареа brush Product боја : бела, pink Rated моќ : 1200w Product големина : 90*120*135mm Rated напон : 220~240 VWater капацитет на резервоар : 140ml Product тежина : 1.5 KGRecommended причина:Брзо и труд за заштеда на енергија : Со своите ергономски млазницата и молња брзо греење технологија.Помалку чекање, повеќе време да ужива во животот.Вие не треба да се надополнува водата често, пеглање облека за еден ден во исто време.Свежи, навремено-слободни материјали можат да се добијат со допирање на активирањето : облека steamer контролирани од страна на активирањето лесно може да заврши најтешките перење задачи во само неколку minutes Package листата : 1x steam железо за облека.

Избор на купувачот..