• Ново
20 Мултифункционален Перење Мали Сува Клип Пластични Облека Pin Windproof долна облека Чорапи Windproof Клип Облека Pin Убави и Привлечни
zoom_in

20 Мултифункционален Перење Мали Сува Клип Пластични Облека Pin Windproof долна облека Чорапи Windproof Клип Облека Pin Убави и Привлечни

DEN 2188.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да добиете 20 (4 бои) зафат облека игли, кои се практични живот алатки кои се неопходни во вашиот дом или канцеларија.Туш капа клип, многу погодни за употреба како мала крпа клип може да се одржи на тенки листови, прекривки опфаќа, листови, завеси, перници и handkerchiefs да ги спречи да падне на закачалка на windy дена.Големина : Клипот L * W : 5.5 * 1.3 см.Материјал : стр. 20 Мултифункционален Перење Мали Сува Клип Пластични Облека Pin Windproof долна облека Чорапи Windproof Клип Облека Pin Убаво и Привлечно. 20 моќен мултифункционален пластични крстот иглички.

Избор на купувачот..