• Ново
GONEBIN Жица штипки за алишта Перење Чип Клипови-20 Пак најголемиот Дел Облека Игли со Тешки, Издржливи се Стега Метални Облека Штипки Мулти-Цел за Надворешна Clothesline Дом
zoom_in

GONEBIN Жица штипки за алишта Перење Чип Клипови-20 Пак најголемиот Дел Облека Игли со Тешки, Издржливи се Стега Метални Облека Штипки

DEN 1048.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

подарок картички. ❤ ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИЗГРАДБА : Овие нерѓосувачки челик штипки се направена од врвен квалитет 316 Морски Одделение, дебели мерач нерѓосувачки челик жица за се бара издржливост и долготрајна употреба.За разлика од пластични или дрвени игли, овие облека штипки не доаѓаат, освен, виткајте, кадар, или на друг начин се скрши. ❤НЕ МАРКИ НА ОБЛЕКА : Не го мразам тоа кога дрвени или пластични иглички остави белег или на вашата облека?Овие метал штипки за алишта се дизајнирани да бидат мазни, blur и нежно, така што не постојат минимални траги на облеката, со што овие жица штипки за алишта совршен за ракавици, фармерки или листови. ❤USER-FRIENDLY ДИЗАЈН : Овие перење клипови се доволно силни за да се одржи влажни фармерки сепак доволно нежна да се одржи бебе облека.На благо заоблени форма на облека pin обезбедува заштита на раката и им овозможува непречено отворањето со малку сила.Дупка во средината спречува тоа од дува далеку. ❤Се ЛИЗГА тие ќе остане како нова за годините што доаѓаат.Тие се стега цврсто на вашата облека без да падне на земјата, без разлика колку брзо ветрот е да дува. ❤КОРИСНИ & РАЗНОВРСНА : Овие тешки штипки за алишта се достапни во пакување од 20 и се идеални за употреба во кујна, перална, двор, канцеларија, отворено и дури и декорација.Можете да ги користите овие комунални клипови за сушење на облека, ре-запечатување прехранбени пакети, tidying датотеки, декорирање соба, виси слики и многу повеќе.Боја : A.

Избор на купувачот..