• Ново
Kel-Играчка S-JP427 Декоративни Срцето Clothespin, 1 x 1.5 (6 Парчиња)
zoom_in

Kel-Играчка S-JP427 Декоративни Срцето Clothespin, 1 x 1.5 (6 Парчиња)

DEN 182.88

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет од 6 - секој мерки 1x 1.5. Овие цврсти штипки за алишта се одлични за изработка - направи банери, висат слики или други занаети.За двете декоративни и практични цели.Производ Димензии : 1.5"L x 1.0"W x 0.5"Х. Покаже вашиот занает креативност со овој пакет на 6 срце облик штипки за алишта.Се користи за да висат фотографии, го направи garlands, и занает со овие здрав штипки.Штипки за алишта мерка околу 1 By 1.5.

Избор на купувачот..