• Ново
Мулти-Цел Clothesline Комунални Клипови Тешки Метали Трајни Windproof Облека Штипки за Алишта Виси Кујна Кеси
zoom_in

Мулти-Цел Clothesline Комунални Клипови Тешки Метали Трајни Windproof Облека Штипки за Алишта Виси Кујна Кеси

DEN 1996.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Главно се користи како clothespeg да се откажам облека, чорапи, итн.Исто така се користи како собирање клипови за фотографии, карти, документи и запечатување клипови за храна, грицки, овошје и така натаму.Обновливи и издржливи, Најдобро за патување, Не се лизга, Перење чорапи Кука Виси Облеката клипови.Можете да ги користите за да го запечати чип торба пакети и храна пакети, како и да се користат на нив како хартија клипови во училниците и канцелариите како документ на сопствениците.Шарени клип за шарени живот.Нашиот асортиман на clothesline клипови доаѓаат во различни убави бои на секоја сенка.Овие clothesline клип клипови се направи повеќе не мора да се грижите дека облеката дружење ќе биде воодушевен од ветрот, тие ќе се стави сите ваши облека цврсто на линија, и се остава никакви траги на облеката. ?. 1. Главно се користи како clothespeg да се откажам облека, чорапи, итн.Исто така се користи како собирање клипови за фотографии, карти, документи и запечатување клипови за храна, грицки, овошје и така натаму.2. Обновливи и издржливи, Најдобро за патување, Не се лизга, Перење чорапи Кука Виси Облеката клипови.3. Можете да ги користите за да го запечати чип торба пакети и храна пакети, како и да се користат на нив како хартија клипови во училниците и канцелариите како документ на сопствениците.4. Шарени клип за шарени живот.Нашиот асортиман на clothesline клипови доаѓаат во различни убави бои на секоја сенка. 5. Овие clothesline клип клипови се направи повеќе не мора да се грижите дека облеката дружење ќе биде воодушевен од ветрот, тие ќе се стави сите ваши облека цврсто на линија, и се остава никакви траги на облеката.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење*Боја испраќаат randomly Description : Големина : 1.7*5.7*3cm Choice 1 : 5 компјутери x Мулти-Цел Комунални Clip Choice 2 : 10 компјутери x Мулти-Цел Комунални Clip Choice 3 : 20 компјутери x Мулти-Цел Комунални Клип.

Избор на купувачот..