• Ново
Smart LB Анти-Изгубени Bluetooth Кожа Долго Паричник со Аларм, Позиција Рекорд (преку Телефон GPS), Bifold Мулти Картичка Случај Паричник со Патент Џеб (Вино)
zoom_in

Smart LB Анти-Изгубени Bluetooth Кожа Долго Паричник со Аларм, Позиција Рекорд (преку Телефон GPS), Bifold Мулти Картичка Случај

DEN 2131.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Кул Функции】Паметен Се Најде, Анти Изгубени, Локацијата, Снимање, Далечински Фотографирањето.Направи твојот живот повеќе интелигентни и поудобно. 【Двонасочна Анти-изгубени】Прстен на паричникот од телефонот.Ѕвони телефонот од паричникот.Алармот кога паричник или телефонот е остави зад себе или украдени. 【Најдете Паричникот】 Во случај на паричникот е изгубен, ја покаже својата последна позната позиција на телефон за да ви помогне да го пронајдете тоа. (Positioning се врши преку телефон GPS.Паричникот себе не мора GPS модул). 【Брзо Полнење т најдете паричникот?Без грижи.Отворете го Bseek апликација, кликнете на копчето за пребарување.Паричникот ќе бипка и ќе може да го најдете. 2. Најдете Телефон : Заборавајте каде телефонот е?Двоен клик на копчето за паричникот, дури и ако телефонот е поставен за да го исклучите или вибрации, тоа ќе го направи тон за аларм и можете да го најдете. 3. Воопшто не се Изгуби : Кога телефонот и паричник, се надвор од Bluetooth спектар, и двете од нив ќе прстен за да ве потсетам да не ги изгубам. 4. Пауза точка Меморија : Во случај на паричник или телефон е изгубена, од Bseek стан снимен во последно време и место каде вашиот паричник и телефонот се исклучени, па да знаете каде да се најде паричник или телефон. (Positioning се врши преку телефон.Паричникот себе не имаат GPS модул).Првите 3 карактеристики работа, кога растојанието помеѓу телефонот и паричник е во рамките на 33-метри Bluetooth конекција опсег, кој може да биде скратена со пречки.Преземете ја бесплатно апликацијата "Bseek" на Google Play или App Store.QR код за преземање е исто така на прирачник за корисникот.Отворете "Bseek", поврзете се на Smart LB паричникот и вашиот мобилен телефон преку Bluetooth.Лудиот коњ cowhide кожа може да имаат природни лузни, гребнатини, спотови, се свитка марки, и сл.Но, тие може да бидат избришани со повтори рака го допира, како времето одминува.Тоа исто така може да имаат мирис на природни cowhide.Ако умот оние, ве молиме да не го стави на ред.

Избор на купувачот..