• Ново
Hyper Кластер Јо-Јо Кожата Пак, Посебен Потег Контрола
zoom_in

Hyper Кластер Јо-Јо Кожата Пак, Посебен Потег Контрола

DEN 145.68

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Чудак тоа вашиот начин!Со Хипер Кластер со високи перформанси јо-јо систем кој е единствен како што се.Го прилагодите со Хипер Кластер специјални потег контрола на јо-јо кожата пак да ги изразат вашиот стил и навремено извршување на вашите лични Трик стил.Секој кожата доаѓа со своја уникатна, патики-свежо уметнички дела и особено е силен во брзина, издржливост, јамка, тежина, или контрола перформанси категорија.Да се соберат Хипер Кластер одберете кожи, изберете јадро, и чудак тоа!!.Продолжи да се изгради & прилагодите со дополнителни кожата пакети и основни Пакети.Или започне со Starter пакет, кој доаѓа со се што ви треба да се изгради вашиот прв Хипер Кластер. (Секој се продава одделно).Добредојдовте на следната еволуција на јо-јо, Хипер Кластер.Со Хипер Кластер можете да сторат повеќе отколку само трикови.Сега можете да го прилагодите изгледот и перформансите на вашиот јо-јо со речиси бескрајни комбинации!Hyper Кластер специјални потег контрола на јо-јо кожата пакет е вашата прва станица на патот кон прилагодување нирвана.Градење на Хипер Кластер е едноставна : Одберете кожи, изберете јадро, и чудак тоа!Да се соберат.Сите делови се соодветни и можат да бидат заменети за промена на однесувањето и изгледот на вашиот Хипер Кластер.Како вашата брзина кожи' Изгледаат и се чувствуваат, но сакате да го промените вашиот одговор?Чудак на различни јадро.Во потрага по облека да се промени?Прикачите различен сет на Кожи, со нов дизајн.Со своја уникатна, патики-свежо уметнички дела Hyper Кластер специјални потег контрола на јо-јо кожата пакет вклучува две контрола кожи, на настава на состојба и кластер кабел (високи перформанси јо-јо string).

Избор на купувачот..