• Ново
Данкан Играчки Про Z Форма Менување На Јо-Јо, Сино/Заоблачено
zoom_in

Данкан Играчки Про Z Форма Менување На Јо-Јо, Сино/Заоблачено

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

КОНВЕРТИБИЛНА МО ИЗОЛАЦИЈА : Pro Z вклучува патент обликот се менува изолација кои ви овозможуваат да го Измени својот облик конвертирање од стандарден looping стил јо-јо да широките string трик на јо-јо.Дизајнот е одлична за двете looping и низа трикови!.ОПТИМИЗИРАН ПЕРФОРМАНСИ : Висока брзина на топката носечка оска и starburst одговор систем за дозволи за долго спин пати и брзо се враќа.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Pro Z има трајни поликарбонат тело.Како и со сите Данкан јо-yos, Про Z е направен од високо-квалитет на материјали за да се обезбеди дополнителна издржливост и зголемена ефикасност.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ НИВОА на ВЕШТИНИ : Ова јо-јо вклучува форма-промена на изолација кои ви овозможуваат да го измени својот облик, совршен за конвертирање од почетник до средно/напредно јо-јо.Про Z одличен избор за секој трик и да било ниво на вештина.СПЕЦИФИКАЦИИ : Боја : Сина/Заоблачено Тежина : 51.8 g Вклучува МО Изолација со Kon Kave Имајќи.Боја : Сина/ Заоблачено Данкан е еден од најстарите играчка на одлуки.Основана за време на Големата Депресија, приказната на Данкан Играчки е единствена : цел еден од љубопитност и пронајдок кој може само да биде поткрепен со уникатно претприемничкиот дух на Америка.Од училишниот двор демонстрантите продажба на рачно резбани дрвени јо-yos, да модерна лигата на турнеја низ целиот свет, начинот на кој ние игра е секогаш се менува, но причините што играат не.

Избор на купувачот..