• Ново
uxcell 10 Компјутери 35mm Надвор Кол 3мм Дебели Филтер Гума О Прстен Печат Подлошки Црвена
zoom_in

uxcell 10 Компјутери 35mm Надвор Кол 3мм Дебели Филтер Гума О Прстен Печат Подлошки Црвена

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Гума О Прстен;Материјал : Гума.Внатре Дијаметар : 29mm / 1.14";надворешен Дијаметар : 35mm / 1.38".Дебелина : 3мм / 0.12";Боја : Црвена.Тежина : 10g.Пакет Содржина : 10 x Гума О-Прстени.Се спротивстави на масла, хидраулични течности и вода.Флексибилни црвено гумени О прстен печат.Овие O прстени се користи на машини компоненти и бања установи, апарати за домаќинство електрични апарати и електронски инструменти и др.

Избор на купувачот..