• Ново
Коса За Сечење Ножици 6.5 Инчи 46 Заб Професионални Миленичиња Чешлање Ножици - Куче Чистење/Меша Shears Милениче Ножици
zoom_in

Коса За Сечење Ножици 6.5 Инчи 46 Заб Професионални Миленичиња Чешлање Ножици - Куче Чистење/Меша Shears Милениче Ножици

DEN 1554.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, отпорни на топлина, отпорни на корозија, рѓа-доказ, не-исчезнува, и имаат мазна површина. ★【Предности】Ножици имаат широк опсег на функции.Тие може да се намали и човечка коса и домашно милениче коса. ★【Удобно и практично】 Ергономски дизајн, таписерии и лесни, намалување на притисок на зглобовите, лактите и рацете. ★【Ергономија】Нашите чешлање ножици се многу погодни за фризери, а исто така се погодни за домаќинствата и домашни миленици. ★【Повеќе избори】може да се купи повеќе убави стилови и модели во продавница за да ви овозможи со повеќе избори. · 62 HRC Цврстина · 35-40% го оценувате Чистење · домашни Миленичиња чешлање или DIY домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење ✄Забелешка : Многу остри ножици!Чувајте се далеку од децата.✄Ножици за одржување instructions1. Не го прекинете воздух.2. Челик, средно острина, мора да се обрне внимание на безбедноста при користење на ножици.3. Ве молиме чувајте го на чиста, по употреба и подмачкување, ако е потребно.4. Ве молиме да го користите ножици внимателно, да не падне од голема место, спротивно на работ на приспособливоста на ножици ќе бидат оштетени.5. Нив не ги користат за намалување на метални предмети.Ножици може да се користи само за да се намали коса, во спротивно тоа ќе се скрати услугата на живот.

Избор на купувачот..